Пекін-2008. Плавання: Сердінов та Бреус пробилися у півфінал

14.08.2008, 16:40

Відразу двоє українських плавців пробилися до півфіналу на дистанції 100 м батерфляєм.

При цьому Андрій Сердінов показав третій результат - кращий час тільки у легендарного Майкла Фелпса та серба Мілорада Цавіча. С

При цьому Андрій Сердінов показав третій результат - кращий час тільки у легендарного Майкла Фелпса та серба Мілорада Цавіча. Сергій Бреус показав десятий час і також виступить у півфіналі. Запливи відбудуться 15 серпня

1. Мілорад Цавич (Сербія) - 50,76

2. Майкл Фелпс (США) - 50,87

3. Андрій Сердінов (Україна) - 51,10

10. Сергій Бреус (Україна) - 51,82

Нагадаємо, збірна України завоювала п'ять нагород Олімпіади.

Українська жіноча команда із фехтування на шаблях у складі Ольги Харлан, Олени Хомрової та Ольги Жовнір завоювала золоті медалі.

Армен Варданян виграв бронзову медаль у змаганнях з греко-римської боротьби в категорії до 66 кг.

Наталя Давидова завоювала бронзову медаль у змаганнях з важкої атлетики у ваговій категорії до 69 кг.

Український дует Ілля Кваша/Олексій Пригоров виграли бронзу у синхронних стрибках із 3-метрового трампліну.

Роман Гонтюк завоював бронзову медаль із дзюдо у ваговій категорії до 81 кг.