Пекін-2008. Китайська плавчиха стала першою зі світовим рекордом

14.08.2008, 10:22

Китайська плавчиха Лю Цзиге стала олімпійською чемпіонкою на дистанції 200 метрів батерфляєм, встановивши світовий рекорд - 2 хвилини, 4,18 секунди. Друге місце посіла ще одна представниця Китаю Цзяо Люян, а бронзова медаль дісталася австралійці Джесіці...

Китайська плавчиха Лю Цзиге стала олімпійською чемпіонкою на дистанції 200 метрів батерфляєм, встановивши світовий рекорд - 2 хвилини, 4,18 секунди. Друге місце посіла ще одна представниця Китаю Цзяо Люян, а бронзова медаль дісталася австралійці Джесіці Шиппер.

Дж.Шиппер лідирувала на першій половині дистанції, але у другій частині запливу Лю Цзиге значно додала у швидкості і фінішувала з великою перевагою. Китаянка випередила свою співвітчизницю Цзяо Люян більш ніж на півсекунди. Польська спортсменка Отилія Жедрещак, що перемогла на цій дистанції на Олімпіаді-2004, посіла четверте місце.