Пекін-2008. Бокс: Усик розгромив китайця

13.08.2008, 12:46

Український боксер Олександр Усик вийшов до 1/4 фіналу олімпійського турніру у ваговій категорії до 91 кг. У стартовому поєдинку він із рахунком 23:4 переміг бронзового призера чемпіонату світу 2007 року китайця Юшана Ніхіяті. Рахунок у раундах - 0:2,...

Український боксер Олександр Усик вийшов до 1/4 фіналу олімпійського турніру у ваговій категорії до 91 кг. У стартовому поєдинку він із рахунком 23:4 переміг бронзового призера чемпіонату світу 2007 року китайця Юшана Ніхіяті. Рахунок у раундах - 0:2, 1:7, 2:8,1:6.

Наступним суперником українця буде переможець бою Руссо Клементе (Італія) – Віктор Зуєв (Білорусь).

Нагадаємо, раніше Армен Варданян виграв бронзову медаль у змаганнях із греко-римської боротьби у категорії до 66 кг. Наталія Давидова завоювала бронзову медаль у змаганнях із важкої атлетики у ваговій категорії до 69 кг. Український дует Ілля Кваша/Олексій Пригоров виграв бронзу у синхронних стрибках із 3-метрового трампліну, а Роман Гонтюк виграв бронзову медаль із дзюдо у ваговій категорії до 81 кг.