Пекін-2008. Бокс: Чигаєв перемагає росіянина

13.08.2008, 15:30

Укранский боксер Георгій Чигаєв у ваговій категорії до 48 кг переміг росіянина Давида Айрапетяна з рахунком 13:11 і вийшов до 1/8 змагань.

Наступним суперником українця буде переможець пари Ернандес (Куба) – Достієв

Наступним суперником українця буде переможець пари Ернандес (Куба) – Достієв (Таджикистан).

Нагадаємо, збірна України вже завоювала чотири бронзових нагороди Олімпіади.

Армен Варданян виграв бронзову медаль у змаганнях із греко-римської боротьби в категорії до 66 кг.

Наталія Давидова завоювала бронзову медаль у змаганнях з важкої атлетики у ваговій категорії до 69 кг.

Український дует Ілля Кваша/Олексій Пригоров виграв бронзу в синхронних стрибках із 3-метрового трампліну.

Роман Гонтюк завоював бронзову медаль у дзюдо у ваговій категорії до 81 кг.