Паралімпіада-2010. Україна виграла вже шість медалей

15.03.2010, 11:40

Другого дня Паралімпійських ігор у Ванкувері Україна завоювала одну медаль. Лижниця Олена Юрковська виграла бронзову нагороду в гонці на 10 кілометрів. На четвертому місці фінішувала ще одна українка Світлана Тріфонова, на 7-ому - Людмила Павленко.

Після двох днів змагань в активі збірної України вже шість медалей - дві золоті, одна срібна і три бронзові. Наша команда посіла друге місце в медальному заліку, поступаючись тільки збірній Росії.

Нагадаємо, першого дня Х зимових Паралімпійських ігор українські спортсмени завоювали п'ять медалей - дві золоті, срібну і дві бронзові.

Спорт: добірка новин>>>