П'ятий день Паралімпіади: Україна завоювала 61 медаль

13.09.2016, 12:49
П'ятий день Паралімпіади: Україна завоювала 61 медаль - Фото

У загальнокомандному заліку збірна України продовжує перебувати на третій позиції за кількістю нагород

У п'ятий день змагань в Ріо-де-Жанейро українські паралімпійці завоювати ще 12 нагород, серед яких чотири золоті медалі, шість срібних, дві бронзові. Про це повідомляє Національний комітет спорту інвалідів України в Facebook.

"Наша команда з 61 медаллю - 22 золотих, 19 срібних і 20 бронзових - перетинає екватор змагань Паралімпіади в Ріо і утримує стійку третю позицію за кількістю золотих нагород і за загальною кількістю медалей", - наголошується в повідомленні.

Перше місце у команди Китаю (50 золотих, 40 срібних, 28 бронзових нагород), друге - Великобританії (28 золотих, 16 срібних і 19 бронзових нагород). США займає четверте місце (16 золотих, 17 срібних, 13 бронзових нагород).

Два золота у фехтуванні виграли Антон Дацко та Андрій Демчук, пише Сhampion.

Золоту медаль завоював з паралімпійським рекордом Цветов Ігор, поліпшивши попереднє своє досягнення на дистанції в бігу на 200 м (25.64 - попередній, 25.11 - новий), друге місце на цій же дистанції в Ботурчук Оксани (23.65).

Бронзу завоював Павлик Роман в стрибку в довжину з результатом 5.61 і особистим рекордом.

"Рекорд світу у виконанні Ольги Свідерської: дистанцію 150 м комплексним плаванням вона подолала за 2:54.14 зі світовим рекордом, подолавши свій ранковий сьогоднішній рекорд світу - 2: 58.72", - наголошується в повідомленні.

Марина Піддубна стала третьою на дистанції 50 метрів вільним стилем. (31.23). На дистанції 50 метрів батерфляєм срібло отримав Євген Богодайко.

Ще три срібні медалі на своїх дистанціях отримали Ярослав Денисенко, Анна Стеценко та Ольга Свідерська.

"За 12 вересня у українців чотири рекорди світу, один рекорд Європи і три паралімпійських рекорди", - наголошується в повідомленні.

На Паралімпіаді в Ріо в змаганнях на дистанції 100 метрів батерфляєм українці зайняли перше і друге місце.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.