RU

Остаточний перелік об'єктів до Євро-2012 Кабмін затвердить 20 березня

21.02.2011, 16:35

Кабінет Міністрів України 20 березня визначить і затвердить остаточний перелік "супутніх об'єктів" у межах підготовки до чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Відповідне завдання сьогодні поставив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час наради з питань підготовки і проведення в Україні фінальної частини Євро-2012.

Як повідомляє прес-служба Кабміну, за словами М.Азарова, питання підготовки до Євро-2012 є пріоритетними для уряду, і закликав керівництво приймаючих міст, міністерств і відомств максимально ефективно використати фінансові ресурси, а також активніше залучати власні кошти і кошти інвесторів.

"Звичайно, ці питання для нас пріоритетні, але це не означає, що у нас скарбниця бездонна. Я підрахував, що ми далеко виходимо за затверджену бюджетом програму. Тому нам доведеться від чогось відмовитися, щось включити, щось переглянути, але головне - забезпечити вирішення принципових питань, що визначають якість підготовки до європейської першості з футболу", - наголосив глава уряду.

Крім того, Прем'єр-міністр доручив Міністерству економічного розвитку і торгівлі і Міністерству фінансів протягом тижня визначитися з фінансуванням об'єктів підготовки до футбольного чемпіонату з урахуванням коштів держбюджету і місцевих бюджетів і запропонувати зміни до програми підготовки України до Євро-2012.

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини