RU

Організатори Олімпіади-2008 оголосили війну допінгу

30.07.2008, 11:57

На майбутній Олімпіаді-2008 буде вжито безпрецедентних заходів, направлених на боротьбу з допінгом. У Пекіні-2008 використають принципово новий метод тестування на наявність в організмі спортсменів гормону росту.

Як повідомляє ІТАР-ТАРС, за допомогою нової методики, суть якої тримається в найсуворішому секреті, можна буде знайти сліди подібних препаратів протягом 48 годин після їх застосування. Цей гормон використовується для прискорення зростання м'язів і підвищення витривалості.

Кілька днів тому вже набрали чинності нові правила Всесвітньої антидопінгової агентції (WADА). Зокрема, тепер тест на наявність в організмі спортсмена заборонених препаратів можна проводити кілька разів на день.Атлет, що двічі пропустив тестування під час Олімпіади, і той, хто ігнорував здачу аналізів протягом останніх 18 місяців, буде автоматично вважатися порушником правил WADА. Участь у пекінських Іграх візьмуть 4,5 тисячі спортсменів, тестування, як очікується, пройдуть приблизно 1500 атлетів.

Нагадаємо, Україну на 29-х Літніх Олімпійських іграх представлятимуть 254 атлети. Офіційну церемонію відкриття Олімпіади заплановано на 8 серпня.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини