Ольга Харлан більше не чемпіонка світу з фехтування

24.07.2018, 13:22
Ольга Харлан більше не чемпіонка світу з фехтування - Фото
Ольга Харлан (фото - скріншот з відео)

Українка Ольга Харлан покинула чемпіонат світу на стадії 1/16 фіналу, програвши китаянці

Українська шаблістка Ольга Харлан завершила виступи на чемпіонаті світу з фехтування на стадії 1/16 фіналу.

Вона припинила боротьбу за захист титулу чемпіонки світу, поступившись 35-му рядку світового рейтингу FIE Яці Шао з Китаю з рахунком 13:15.

Змагання проходять в китайському Усі. Харлан розпочала виступ під першим номером посіву.

У стартовому поєдинку, в 1/32 фіналу, українська шаблістка з легкістю здолала Маріссу Понич з Канади (15:7).

В 1/16 фіналу виступ також закінчила інша українка Аліна Комащук. На цій стадії Комащук поступилася італійці Ірен Веккі (12:15). Причому етапом раніше Веккі вибила з боротьби ще одну представницю від України Юлію Бакастову, обігравши її з рахунком - 15:7.

Олена Вороніна, в свою чергу, не змогла подолати кваліфікацію, не впоравшись з Понич (14:15), і закінчила виступ на світовій першості в перший змагальний день.

18 липня повідомлялося, що український шпажист Богдан Нікішин завоював бронзову медаль чемпіонату Європи в Нові-Сад, Сербія. Про це повідомляє Федерація фехтування України.