RU

Олімпійці даремно скаржилися: на базі не 5 бар'єрів, а 17

25.07.2012, 17:53
Олімпійці даремно скаржилися: на базі не 5 бар'єрів, а 17 - Фото
Кадр із сюжету телеканалу "1 +1"
Навчально-спортивна база олімпійської підготовки "Святошин", на жахливі умови якої поскаржилися українські легкоатлети, не знаходиться в державній власності і спортсмени не готувалися там до Олімпіади-2012. Про це йдеться в повідомленні Державної служби молоді та спорту України.

"24 липня на одному з центральних телеканалів був показаний сюжет про перебування збірної з легкої атлетики на навчально-спортивній базі олімпійської підготовки "Святошин" і зроблені акценти на складних побутових умовах, в яких проживають члени збірної. 25 липня керівники Держмолодьспорту виїхали на навчально-спортивну базу "Святошин", щоб на місці з'ясувати ситуацію з харчуванням спортсменів та умовами проживання. Навчально-спортивна база олімпійської підготовки "Святошин", яка не перебуває у державній власності, побудована в радянські часи. Насправді легкоатлетична збірна не тренується на базі. Частина спортсменів прибула сюди 21 липня з Харкова (де проходив заключний етап підготовки до Ігор - командний чемпіонат України), основна мета заїзду - екіпірувати команду для виїзду на Олімпіаду. На стадіоні бази тренувань не проводять, він служить для розминки, а потім спортсмени їдуть на тренування в Ірпінь. Разом з тим, бігових бар'єрів представники Держмолодьспорту нарахували на стадіоні 17, а не п'ять, як було заявлено в сюжеті ", - йдеться в повідомленні.

"Держмолодьспорт також розробив нові нормативи харчування замість існуючих старих, які незабаром будуть затверджені. В даний час проводиться перевірка з приводу заявленої спортсменами інформації щодо харчування", - відзначають у відомстві.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини