Олімпіада-2014: швейцарський лижник виграв друге золото в Сочі

14.02.2014, 13:56
Олімпіада-2014: швейцарський лижник виграв друге золото в Сочі - Фото
Даріо Колонья (фото - ЕРА)

Даріо Колонья після перемоги в скіатлоні сьогодні виграв гонку на 15 кілометрів класичним стилем

Сьогодні на зимових Олімпійських іграх-2014 в Сочі розіграли комплект медалей в лижних гонках серед чоловіків. Лижники змагалися в гонці на 15 км класичним стилем.

Золоту медаль у цьому виді змагань став швейцарський лижник Даріо Колонья, який пройшов дистанцію за 38:29.7 хвилини. Для Колоньї це друга медаль в Сочі. Раніше він виграв золото в скіатлоні.

Другим став швед Юхан Ульссо , який програв на фініші 28,5 секунд. Бронзова медаль дісталася також шведському лижникові Даніелю Річардссону, який відстав від лідера на 38,8 секунд.

Україна в цій дисципліні представляв Олексій Красовський, який посів 69-е місце серед 92 учасників, з відставанням у від лідера 6:05.7 хвилини.

Відзначимо, що Колонья став другим спортсменом, якому вдалося виграти дві золоті медалі в індивідуальних змаганнях на Олімпіаді-2014 . Першим був французький біатлоніст Мартен Фуркад.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.