Олімпіада-2014: друге золото Норвегії в лижному спринті

11.02.2014, 16:32
Олімпіада-2014: друге золото Норвегії в лижному спринті - Фото
Ула Віген Хаттестад (фото - ЕРА)
На зимових Олімпійських іграх-2014 в Сочі сьогодні розіграли комплект медалей в спринтерській лижній гонці серед чоловіків.

Олімпійським чемпіоном у цій дисципліні став норвезький лижник Ула Віген Хаттестад з результатом 3:38.39 хвилини. Срібну медаль завоював швед Теодор Петерсон, який відстав на 1,22 секунди. Третім фінішував також шведський лижник Еміль Йонссон (+19,74 секунди).

Відзначимо, що на середині дистанції трапився завал, в який потрапили відразу три лижник, в тому числі росіянин Сергій Устюгов, який вважався претендентом на медаль. У підсумку він став тільки п'ятим.

Нагадаємо, у кваліфікації спринтерської гонки брали участь два українських лижника, але жоден не пробився до чвертьфіналу.

Жіночу спринтерську гонку сьогодні також виграла норвезька лижниця.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.