Олімпіада-2012: Українець Касьянов йде третім у десятиборстві

09.08.2012, 14:15
Олімпіада-2012: Українець Касьянов йде третім у десятиборстві - Фото
Олексій Касьянов (Fotobank/Getty Images)

Після семи дисциплін наш легкоатлет претендує на медаль Олімпійських ігор

На Олімпійських іграх-2012 в Лондоні сьогодні заключний день змагань з десятиборства серед чоловіків.

Українець Олексій Касьянов після семи дисциплін займає місце. У бігу на 100 метрів він показав кращий свій час в сезоні - 10,56 секунд. У стрибках в довжину його результат становить - 7,55 метрів, а ядро Касьянов штовхнув на 14,45 метрів.

У стрибках у висоту Касьянову скорилася висота 1,99 метрів, а в бігу на 800 метрів показав восьмий результат з 28 спортсменів - 48,44 секунд.

У бігу на 100 метрів з бар'єрами Касьянов виграв свій забіг, встановивши при цьому особистий рекорд - 14,09 секунд. П'ятий результат наш легкоатлет показав у метанні диска - 46,72 метрів.

На даний момент українець набрав 6111 очок і поступається лише двом спортсменам із США. Сьогодні спортсменів чекають ще три дисципліни легкоатлетичного десятиборства.