Олімпіада-2012: Айвазян знову не пройшов кваліфікацію

03.08.2012, 13:35
Олімпіада-2012: Айвазян знову не пройшов кваліфікацію - Фото
Артур Айвазян виграв Олімпіаду в 2008 році (Fotobank / Getty Images)

Олімпійський чемпіон Пекіна став лише 21-м в попередніх змаганнях зі стрільби з гвинтівки з 50 метрів

Українські спортсмени Артур Айвазян та Сергій Куліш не змогли пробитися у фінал олімпійського турніру зі стрільби з гвинтівки лежачи з дистанції 50 метрів.

Олімпійський чемпіон Пекіна Айвазян у кваліфікації вибив 593 очки і зайняв 21-е місце, а Куліш набрав 583 очки і зайняв передостаннє місце серед 50 учасників.

Нагадаємо, раніше Айвазян і Куліш не потрапили у фінал зі стрільби з гвинтівки на дистанції 10 метрів. Обидва спортсмени ще будуть змагатися в дисципліні назвою "три по 40". Це буде три підходи: 40 пострілів стоячи, 40 - лежачи, і 40 - з коліна.