Оліміпіада: три українки не пройшли кваліфікацію в метанні списа

07.08.2012, 14:54
Оліміпіада: три українки не пройшли кваліфікацію в метанні списа - Фото
Віра Ребрик (Fotobank/Getty Images)

Чемпіонка Європи нинішнього року Віра Ребрик реалізувала лише одну з трьох спроб, метнувши спис на 58,97 метрів

Сьогодні на Олімпійських іграх-2012 в Лондоні відбулася кваліфікація змагань в метанні списа серед жінок.

За право потрапити до фіналу боролися три українські легкоатлетки, але жодній це не вдалося. Чемпіонка Європи нинішнього року Віра Ребрик реалізувала лише одну з трьох спроб, метнувши спис на 58,97 метрів. Цього вистачило лише для 19-го результату, тоді як у фінал потрапили лише 12 спортсменок.

Анна Гацько посіла в загальному заліку 22 місце, показавши результат 58,37 метрів. Маргарита Дорожон стала лише 28-ю з результатом 56,74 метрів.