RU

"Олімпійський" відкриють чи то у серпні, чи то у жовтні

05.04.2011, 13:55

Остаточна дата відкриття НСК "Олімпійський" стане відома у травні цього року. Про це заявив сьогодні на прес-конференції Віце-прем'єр-міністр - Міністр інфраструктури Борис Колесніков.

"Зараз у нас є дві дати відкриття "Олімпійського" - це кінець серпня і средина-кінець жовтня. Пов'язано це виключно з однією обставиною: з вини західнонімецької компанії, яка є субпідрядником з покрівлі, через недопостачання комплектуючих ми відстаємо з покрівлі на два місяці", - сказав Б.Колесніков, якого цитує ЛІГАБізнесІнформ.

Водночас він повідомив, що сьогодні вже почато підйом вантових конструкцій на "Олімпійському", який закінчиться у квітні. Після цього почнеться "найвидовищніша частина" - підйом одного з найбільших в Європі вітрил над стадіоном. "Я вам називаю дві дати, які залежать від технології виробництва елементів покрівлі, від того, як будуть проходити роботи. По всіх інших роботах ми готові повністю. У кінці травня буде прийнято остаточне рішення з відкриття київського стадіону", - додав він.

Щодо львівського стадіону, Б.Колесніков повідомив, що там запланована дата відкриття - кінець жовтня. "Якщо "Карпати" будуть грати у Лізі Європи, вони зіграють вже цього року на новому стадіоні", - додав він.

Євро-2012: добірка новин>>>

Борис Колесніков: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини