RU

"Олімпійський" "уріжуть" на 10 тисяч місць

19.08.2008, 12:25

Після реконструкції кількість глядацьких місць на НСК "Олімпійський" зменшиться до 73 тисяч. Про це заявив представник німецького архітектурного бюро "GMP von Gerkan, Marg und Partner", яке розробило проект реконструкції НСК "Олімпійський", Крістіан Хоффманн. (До початку реконструкції глядацькі трибуни НСК "Олімпійський" вміщали 83 тисячі глядачів – ред.).

Як повідомляє "Чемпіон", за словами К. Хоффманна, після реконструкції верхній ярус стадіону отримає нове перекриття, а нижній ярус буде повністю перебудовано. "Основна вимога, яку було поставлено перед нами як архітекторами - це збереження верхнього ярусу стадіону. Тому ми ухвалили рішення сконструювати дах, що стоїть окремо від верхнього ярусу та існуючих конструкцій стадіону. Виходячи з цих умов, у нас вийшло дуже легке мембранне перекриття верхнього ярусу", - зауважив він.

При цьому К. Хоффманн уточнив, що тільки трибуни будуть під дахом, а футбольне поле залишиться просто неба. За його даними, вартість реалізації проекту з реконструкції стадіону становитиме $300 млн., а вартість проектних робіт - близько 10% від цієї суми.

Нагадаємо, державне підприємство НСК "Олімпійський" підписало договір про виконання робіт з реконструкції стадіону з німецьким архітектурним бюро "GMP von Gerkan, Marg und Partner".

У червні Генеральна прокуратура оскаржила рішення конкурсу з визначення найкращої проектної пропозиції реконструкції НСК "Олімпійський". Так, Генпрокуратура оскаржила рішення жюрі конкурсу в частині допуску до участі в конкурсі компанії "Archasia Design Group Limited", а також у частині визначення її переможцем конкурсу.

Кабінет Міністрів України підтримав рішення про припинення перемовин із тайванською компанією "Archаsia Design Group" та проведення перемовин з іншими учасниками конкурсу щодо реконструкції НСК "Олімпійський".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини