Об'єднаний суперкубок: перемога "Шахтаря", поразка "Металіста"

31.01.2014, 13:24
Об'єднаний суперкубок: перемога

Чемпіон України почав турнір в Ізраїлі з перемоги, а віце-чемпіон програв у серії пенальті

В Ізраїлі в четвер відбулися перші матчі товариського турніру під назвою Об'єднаний суперкубок, у якому беруть участь по дві команди з України та Росії.

У першому турі донецький "Шахтар" обіграв пітерський "Зеніт" з рахунком 2:1. Команда Мірчі Луческу відкрила рахунок на 22-й хвилині після точного удару Фреда. Пітерці зрівняли рахунок на 81-й хвилині гри після того, як Рязанцев реалізував пенальті. Але "гірники" таки вирвали перемогу завдяки голу Дугласа Кости на останній хвилині доданого часу.

"Металіст" свій матч з московським ЦСКА завершив нульовою нічиєю, а в серії пенальті точнішими виявилися армійці - 4:2. Москвичі реалізували всі свої удари, а у "Металіста" не забили Марко Девіч і Дієго Соуза.

Наступні матчі на турнірі пройдуть 2-го лютого: "Металіст" зіграє з "Шахтарем", а "Зеніт" зустрінеться з ЦСКА. За регламентом турніру, переможцем буде команда, яка набрала найбільше очок у групі.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.