RU

НОК України вимагає від Клочкової спростувань і звіту

04.12.2012, 11:31
НОК України вимагає від Клочкової спростувань і звіту - Фото
ac90ac9e4c435d0e3ce0fe8af6aa83d6.jpg
Київського міське відділення Національного олімпійського комітету України провів позачергове засідання, на якому прийнято для розгляду заяву на звільнення з посади голови осередку Яни Клочкової.

"Київське відділення НОК заявляє, що всі заяви в ЗМІ Яни Олександрівни Клочкової відображають її особисту позицію і не мають нічого спільного з позицією виконкому Київського міського відділення НОК України та оцінці співпраці організації з НОК України, членами виконкому Національного олімпійського комітету, зазначені заяви голови відділення на засіданнях виконкому попередньо не розглядалися і не узгоджувалася ", - йдеться в повідомленні прес-служби НОК України.

На засіданні відділення прийнято рішення звернутися до Клочкової щодо публічного спростування недостовірної інформації, поширеної про Київське міське відділення НОК України. Крім того, на 20 грудня призначена позачергова конференція відділення, на якій розглянуть заяву Клочкової на звільнення, а також дадуть оцінку роботи відділення та його керівництва.

Також планують заслухати звіти про роботу голови відділення Клочкової та виконавчого директора Артішевського, і обрати нового керівника відділення.

Нагадаємо, чотирикратна Олімпійська чемпіонка з плавання Яна Клочкова прийняла рішення про відхід з поста голови Київського відділення Національного олімпійського комітету (НОК), про що написала в своєму блозі. Вона заявила, що її ініціативи не реалізуються, а виконавчі органи НОК чекають від неї лише "проходок по подіуму як модель, що рекламує спортивну форму і людини, яка б перерізала червону стрічку під оплески спонсорів".

У НОК України відразу заявили, що здивовані необгрунтованими звинуваченнями на свою адресу, зазначивши, що Клочкова не виконала обіцянки щодо розвитку олімпійського руху, які дала під час виборів.

Досьє на Яну Клочкову
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини