RU

НОК не торгував квитками, але Геращенко вигнаний за балаканину

21.06.2012, 12:27
НОК не торгував квитками, але Геращенко вигнаний за балаканину - Фото
Володимир Геращенко. Фото з ​​офіційного сайту НОК
За підсумками роботи комісії Національного олімпійського комітету з розслідування ситуації, про нелегальну продажу секретарем НОК Володимиром Геращенком квитків на ХХХ літні Олімпійські ігри Геращенко був виключений зі складу виконкому НОК за порушення етичних і моральних принципів олімпійця, повідомляє офіційний сайт НОК.

Втім, рішення відсторонити балакучого секретаря від роботи у виконкомі не означає наявності корупції в НОК - комісія не виявила порушень в системі розподілу квитків, а Геращенко відсторонений "за довгий язик".

Комісією встановлено, що під час переговорів із британським журналістом Геращенко знаходився в нетверезому стані. Згідно з висновками експертизи він вступив в переговори з причини психологічних особливостей характеру, так як не міг категорично відмовити в організації постачання квитків.

Нагадаємо, в травні цього року в ЗМІ з'явилася інформація про те, що Геращенко, ймовірно, мав намір продати на "чорному ринку" квитки на Олімпійські ігри 2012 року в Лондоні. Він нібито заявив в одному з лондонських готелів журналісту, який представилася перекупником, що поширює квитки серед українських вболівальників, тренерів та офіційних осіб, проте потім у нього має залишитися ще до ста квитків, які він має намір продати.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини