RU

НОК - на звинувачення Клочкової: не змогла організувати роботу

30.11.2012, 12:24
НОК - на звинувачення Клочкової: не змогла організувати роботу - Фото
Яна Клочкова

Національний олімпійський комітет України здивований необгрунтованими звинуваченнями на свою адресу, розміщеними в особистому блозі голови Київського міського відділення НОК України Яни Клочкової. Про це йдеться в офіційній заяві на сайті НОК.

У комітеті нагадують, що півтора роки тому Клочкова очолила Київське міське відділення НОК, взявши курс на реалізацію своєї програми, озвучену під час її виборів. У програмі зазначалося, що вона зробить свій внесок у розвиток олімпійського руху через такі основні напрямки своєї діяльності як, наприклад, зміцнення організації, просування ідей і цінностей олімпізму, співпраця з НОК України, спортивними федераціями та іншими установами і організаціями.

"Натомість керівник Київського міського відділення звинувачує НОК у тому, що протягом минулого терміну не змогла організувати свою діяльність", - йдеться в заяві.

У відповідності зі статутними документами, відділення є самостійною громадською організацією зі своїми органами управління (виконкомом та радою), самостійно формує свої доходи, бюджет, обсяг якого залежить від активності та вміння залучити кошти для своєї організації. Її керівник організовує роботу та звітує перед керівними органами свого відділення.
"Відзначимо, що підтримка Національного олімпійського комітету полягає у фінансовій, матеріальній, організаційній та методичній допомозі і покликана сприяти результативній роботі відділення, а не забезпечувати його утримання. При цьому свою співпрацю з 27 відділеннями НОК України будує на принципах їх рівності. Свої обов'язки перед відділеннями НОК України виконує і буде виконувати в повному обсязі", - зазначають в комітеті.

У той же час, аналіз і оцінку роботи відділення та його керівництва роблять виконком і рада Київського міського відділення.

Нагадаємо, чотирикратна Олімпійська чемпіонка з плавання Яна Клочкова прийняла рішення про звільнення з поста глави Київського відділення Національного олімпійського комітету (НОК), про що написала в своєму блозі. Вона заявила, що її ініціативи не реалізуються, а виконавчі органи НОК чекають від неї лише "проходок по подіуму як модель, що рекламує спортивну форму і людини, яка б перерізала червону стрічку під оплески спонсорів".


Досьє на Яну Клочкову
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини