RU

"Не вважаю себе героєм". Воротар збірної України прокоментував матч із Нідерландами

14.06.2021, 08:28
Георгій Бущан у матчі Нідерланди 3-2 Україна, Євро-2020 (фото – ЕРА)

Воротар збірної України з футболу Георгій Бущан не вважає себе героєм матчу Євро-2020 проти Нідерландів, в якому українці хоч і програли 3:2, але кілька разів рятувалися від пропущених голів, завдяки його сейвам. Про це він заявив після гри в ефірі програми Великий футбол на каналі Футбол 1.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Журналіст сказав, що Бущан провів неймовірний матч, зробив багато сейвів у першому таймі – і його, очевидно, можна назвати героєм поєдинку з Нідерландами.

"Це дивлячись з якого боку подивитися. Я не вважаю себе героєм. Не вистачило нам, напевно, в кінці трохи уваги. Але ми не засмучуємося, готуємося до наступного матчу з підвищеною концентрацією", – відповів воротар.

Бущан сказав, що загалом грою збірної України він задоволений. Він погодився, що другий тайм у виконанні українських футболістів дає привід для оптимізму.

"Ми ставимо максимальні завдання, максимальні цілі. На жаль, сьогодні не вийшла кінцівка. Але я вірю в команду, вірю в наше майбутнє на Євро", – сказав голкіпер.