RU

Не на користь України. Як закінчилися матчі в групі D на Євро-2020 – фото

23.06.2021, 08:44
Не на користь України. Як закінчилися матчі в групі D на Євро-2020 – фото - Фото
Гол Луки Модрича, Хорватия 3–1 Шотландія, Євро-2020 (фото – ЕРА)

Вчора було зіграно заключний тур групи С на Євро-2020: Хорватія обіграла Шотландію (3:1), а Англія – ​​Чехію (0:1).

Такі результати не влаштовують збірну України. Їй потрібна була нічия хорватів і шотландців для виходу в 1/8 фіналу Євро-2020 з третього місця в групі С. У той же час ще залишаються теоретичні розклади в групах E і F (матчі в них пройдуть сьогодні), які дозволять українцям зіграти в плей-офф турніру.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Англійці обіграли чехів завдяки голу Рахіма Стерлінга на 12-й хвилині матчу. Вінгер "Манчестер Сіті" ударом головою замкнув подачу Джека Гріліша на дальній штанзі.

У матчі Хорватія – Шотландія після першого тайму зберігався рахунок, що влаштовує Україну. На 17-й хвилині хорват Нікола Влашич виборов м'яч в районі 11-метрової позначки і точним ударом відкрив рахунок у зустрічі. На 42-й Каллум Макгрегор зробив вибір на районі півкола штрафної і забив гол під штангу.

Однак у другому таймі хорвати дотиснули суперника. На 62-й хвилині володар Золотого м'яча 2018 року Лука Модрич забив рік в дев'ятку, зробивши рахунок 2:1. На 77-й той же Модрич подав кутовий, а Іван Перишич переправив м'яч у ворота ударом головою. 3:1.

Матчі в групі D завершені. У плей-офф Євро-2020 виходять Англія, Хорватія та Чехія, яка увійде до четвірки кращих команд на Євро-2020, що зайняли треті місця в групах. Шотландія залишає турнір.