RU

Найшвидший з екіпажів "КАМАЗа" знято з Дакара суддями

06.01.2012, 11:36
Найшвидший з екіпажів
Фото: ЕРА
Один з екіпажів команди "КАМАЗ-мастер" (гонщик - Едуард Ніколаєв) знято з Дакара-2012 за рішенням суддів. Причина дискваліфікації - "неспортивна поведінка". Про це повідомляє офіційний сайт команди.

"5 січня колегією спортивних комісарів було розглянуто питання про інцидент, що стався на 4 етапі між екіпажем N500 команди "КАМАЗ-мастер" і учасником в категорії позашляховиків під номером 410. Незважаючи на те, що вчора ця подія була предметом обговорення, і вина потерпілого екіпажу N410 була визнана ним самим і екіпажу N500 було компенсовано втрачений час, незадоволені цим рішенням учасники звернулися з протестом до колегії спортивних комісарів з вимогою про розслідування. При детальному розборі інциденту і опитуванні свідків було виявлено недостатність наданої допомоги з боку екіпажу N500 і зафіксовано факт заміни пошкодженого при інциденті колеса автомобіля КАМАЗ, також постраждалого під час ДТП. Заміна була проведена в компенсований час, що не відповідає регламенту", - йдеться в повідомленні команди.

Раніше повідомлялося, що на 267-му кілометрі четвертого етапу вантажівка Ніколаєва в густих клубах пилу нагнала кілька джипів, що йшли на досить великій швидкості, і зіткнулася з одним з них. Причиною аварії тоді назвали необачність водія джипа, який, вирішивши зупинитися, не врахував швидкості вантажівки, що рухалася за ним, і не подав попереджувальний сигнал по радіо. Постраждалих під час аварії не було, але камазівському екіпажу довелося зупинитися, щоб поставити перекинутий позашляховик на колеса і поміняти колесо на своїй вантажівці.

На момент дискваліфікації екіпаж Ніколаєва був найшвидшим з представників "КАМАЗ-мастер" і посідав у заліку вантажівок п'яте місце, програючи лідеру близько 12 хвилин. На Дакарі залишаються ще чотири екіпажі команди "КАМАЗ-мастер".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини