RU

Найочікуваніший боксерський поєдинок 2010 року відмінено

25.12.2009, 13:43

Промоутер філіпінця Менні Пак’яо Біб Арум заявив, що перемовини про проведення найочікуванішого боксерського поєдинку останніх років між його підопічним і американцем Флойдом Мейвезером-молодшим завершені. Цей бій точно не відбудеться 13 березня наступного року, як передбачалося раніше. Про це повідомляє allboxing.ru.

Перемовини зайшли у глухий кут після того, як М.Пак’яо та його команда відмовилися від допінг-контролю за методикою, яка використовується Антидопінговим агентством США (USADA) - з позазмагальними перевірками протягом місяця, тоді як М.Пак’яо готовий був здавати тести лише перед офіційною прес-конференцією і після бою.

Натомість Б.Арум запропонував компромісний варіант допінг-контролю і до четверга чекав рішення представників Ф.Мейвезера, однак останні наполягали саме на методиці USADA, що передбачає випадковий спосіб забору проб сечі і крові, який не влаштовує М.Пак’яо.

Проте Б.Арум зазначив, що сторони пізніше можуть повернутися до перемовин про цей поєдинок. "Що стосується бою - його не буде. Чи відбудеться він восени (наступного року)? Побачимо", - зазначив він.

Бокс: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини