RU

Найкраща фігуристка України виступатиме за Росію

07.10.2010, 09:55
Найкраща фігуристка України виступатиме за Росію - Фото
a26fb34f8221027f7cb04a63fd044359.jpg

Найкраща фігуристка України виступатиме за Росію
6 жовтня відома українська фігуристка, учасниця двох Олімпійських ігор Тетяна Волосожар отримала в управлінні Федеральної міграційної служби Твері свідоцтво N1 учасника президентської "Програми з надання сприяння добровільному переселенню в Російську Федерацію співвітчизників, що проживають за кордоном".

"У принципі рішення про переїзд у Росію я прийняла незабаром після Олімпійських ігор у Ванкувері, де ми зі Станіславом Морозовим посіли восьму позицію. Мій партнер сказав, що закінчує спортивну кар'єру. Максим Траньков вирішив розлучитися зі своєю партнеркою Марією Мухортовою. Ми з Максимом зустрілися, поговорили – і вирішили виступати разом. Федерація фігурного катання України сподівалася умовити Максима виступати за Україну, але, діставши від нього категоричну відмову, не стала чинити перешкод мені і видала відкріпні документи", - сказала Т.Волосожар, яку цитує "Весь спорт".

Виступати за Росію на офіційних міжнародних змаганнях Т.Волосожар зможе з 15 лютого 2011 року, коли закінчиться рік карантину з моменту останнього старту за Україну. Т.Волосожар з М.Траньковим сподіваються виступити на ЧС-2011, який пройде 21-27 березня у Токіо. Для цього парі треба бути у трійці призерів на чемпіонаті Росії.

Нагадаємо, що це далеко не єдиний випадок переїзду найкращих спортсменів України у Росію. Так минулого року російський паспорт отримав гросмейстер з Криму Сергій Карякін.

Тетяна Волосожар: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини