RU

Нападник "Динамо" взяв відпустку за свій рахунок на півроку

07.02.2013, 13:34
Нападник
Дуду (фото: fcdynamo.kiev.ua)
Нападник київського "Динамо" бразилець Дуду прибув до Києва для зустрічі з президентом клубу Ігорем Суркісом і домовився, що його відпустять на батьківщину до 1 липня у зв'язку з хворобою дружини.

"У січні моя дружина повинна була народити другу дитину. Із самого початку вона дуже важко переносила вагітність. Була небезпека найсумніших наслідків. В такий час я не міг думати ні про що інше, крім як про здоров'я дружини і майбутньої дитини. Я попросив відпустити мене в Бразилію до 1 липня. Взяв, як би у вас сказали, "відпустку за свій рахунок". В якості компенсації я запропонував продовжити свій контракт з "Динамо" ще на півроку, за які, сподіваюся, я зможу відпрацювати пропущене і віддячити "Динам " і особисто президента клубу Ігорю Суркісу за розуміння", - сказав Дуду, слова якого наводить офіційний сайт "Динамо".

Футболіст також спростував інформацію бразильських ЗМІ про те, що він побив дружину  і попав за це в поліцію: "Можливо, приводом була моя суперечка з тещею, про яку стало відомо. Суперечка стосувалася мого від'їзду в Київ після того, як дружина народила. Теща була категорично проти. Але це була просто сімейна справа, яке ми швидко залагодили. Що тут можна було коментувати? ".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини