Нападник "Динамо" взяв відпустку за свій рахунок на півроку

Нападник "Динамо" взяв відпустку за свій рахунок на півроку - Фото
07.02.2013, 13:34

Через хворобу дружини бразильця Дуду відпустили на батьківщину на півроку

Нападник київського "Динамо" бразилець Дуду прибув до Києва для зустрічі з президентом клубу Ігорем Суркісом і домовився, що його відпустять на батьківщину до 1 липня у зв'язку з хворобою дружини.

"У січні моя дружина повинна була народити другу дитину. Із самого початку вона дуже важко переносила вагітність. Була небезпека найсумніших наслідків. В такий час я не міг думати ні про що інше, крім як про здоров'я дружини і майбутньої дитини. Я попросив відпустити мене в Бразилію до 1 липня. Взяв, як би у вас сказали, "відпустку за свій рахунок". В якості компенсації я запропонував продовжити свій контракт з "Динамо" ще на півроку, за які, сподіваюся, я зможу відпрацювати пропущене і віддячити "Динам " і особисто президента клубу Ігорю Суркісу за розуміння", - сказав Дуду, слова якого наводить офіційний сайт "Динамо".

Футболіст також спростував інформацію бразильських ЗМІ про те, що він побив дружину  і попав за це в поліцію: "Можливо, приводом була моя суперечка з тещею, про яку стало відомо. Суперечка стосувалася мого від'їзду в Київ після того, як дружина народила. Теща була категорично проти. Але це була просто сімейна справа, яке ми швидко залагодили. Що тут можна було коментувати? ".