RU

На стадіоні у Львові завершено черговий етап будівництва

01.07.2010, 15:15

На стадіоні у Львові, який прийматиме матчі чемпіонату Європи з футболу 2012 року, закінчили будівництво ригелей - монолітних балок посадкових рядів на першому ярусі. Ригели є основою для складок - бетонних конструкцій, на яких розташують глядацькі місця. Загалом на стадіоні побудовано 68 ригелей першого рівня, з них 90% були побудовані минулого місяця.

На стадіоні у Львові завершено черговий етап будівництва

Як повідомили у прес-службі Львівської міськради, зараз на стадіоні триває монтаж так званих складок - бетонних конструкцій посадкових місць. На сьогодні встановлено вже сім складок на північній, південній і східній трибунах першого рівня. Щодня будівельники монтують у середньому по дві складки. Ці роботи триватимуть до середини серпня.

На другому ярусі стадіону тривають роботи зі спорудження колон, які були початі у кінці травня. З 110 колон на сьогодні повністю спорудили 64 і ще 16 є в роботі. Будівництво колон буде вестися до кінця наступного тижня. Крім того, триває будівництво 9-ти ригелей.

Згідно з графіком будівництва у серпні будівельники повністю побудують чашу стадіону, а у вересні почнуться роботи з монтажу залізних конструкцій даху.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що вартість фінансування програми підготовки Львівської області до Євро-2012 збільшена на 5 млрд. грн. - до 10,3 млрд.

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини