Німеччина - Сербія: сенсаційна поразка бундестім

18.06.2010, 16:39

Збірна Німеччини з рахунком 0:1 програла команді Сербії в матчі другого кола групового раунду чемпіонату світу з футболу-2010. Єдиний м'яч був забитий на 38-ій хвилині

Збірна Німеччини з рахунком 0:1 програла команді Сербії у матчі другого кола групового раунду чемпіонату світу з футболу-2010. Єдиний м'яч на 38-ій хвилині забив півзахисник Мілан Йованович. Зазначимо, що за хвилину до цього німці залишилися у меншості після видалення нападника Мирослава Клозе.

Німці активніше почали гру, організувавши декілька небезпечних атак, але серби вистояли, і поступово освоївшись, почали створювати власні моменти. Гра проходила у жорсткій боротьбі, результатом чого стали п'ять жовтих карток ще до перерви, а на 37-ій хвилині Німеччина залишилася у меншості після видалення Клозе. Форвард за 20 хвилин ухитрився отримати дві жовті картки.

І відразу ж команда Йоахіма Лева пропустила. Мілош Красич з правого флангу навішав у штрафну площу, Жигіч виграв другий поверх і скинув м'яч на Йовановича, якому залишалося не схибити з двох метрів. Ще до перерви Німеччина могла зрівняти рахунок, після того як сербський голкіпер Стойкович невдало вибив м'яч після кутового, але Хедіра пробив у поперечину.

На початку другого тайму німці отримали прекрасний шанс порівняти рахунок. Неманья Відіч зіграв рукою у власній штрафній площі, і арбітр призначив 11-метровий удар. До м'яча підійшов Подольські, але пробив не сильно в нижній кут і Стойкович удар відбив. Ближче до кінця поєдинку Йоахім Лев пішов ва-банк, випустивши на полі Какау і Маріо Гомера, але серби утримали перемогу.

Отже, обидві команди набрали по троє очка після двох матчів. В останньому турі серби зіграють з Австралією, а німці зустрінуться з Ганою.