Московський ЦСКА програв "Вольфсбургу"

16.09.2009, 09:23

На стадіоні "AWD-Arena" у нижньосаксонському Ганновері матч "Вольфсбург" - ЦСКА (Москва) закінчився з рахунком 3:1. У німців всі три голи забив Едінальдо Батисту Лібаніо Графіті. Єдиний гол російської команди забив Дзагоєв, передає телеканал "Вести".

Єдінальдо Батисту Лібаніо Графіті відкрив рахунок на 36-й хвилині. Він уміло провів м'яч у ворота росіян через помилку Василя Березуцького, допущену на передачі. У результаті м'яч перехопили і перепасували до автора гола. Той вийшов один на один з російським воротарем, і м'яч опинився у воротах росіян.

Другий гол футболіст забив з пенальті на 41-й хвилині сильним ударом в правий від себе кут. Ігор Акінфєєв впав у правий від себе.

На 67-й хвилині Алан Дзагоєв забив гол у ворота німців. На 87 хвилині Едінальдо Батисту Лібаніо Графіті забив третій гол у ворота російської команди.

Футбол: добірка новин>>>