Молодіжна збірна України вийшла у півфінал Кубка Співдружності

Молодіжна збірна України вийшла у півфінал Кубка Співдружності - Фото
Источник фото: ffu.org.ua
23.01.2013, 16:39

Команда Сергія Ковальця забила п'ять м'ячів у ворота суперника

23 січня у чвертьфінальному матчі Кубка Співдружності молодіжна збірна України (U-21) здобула впевнену перемогу над командою Молдови з рахунком 5:0 і вийшла в півфінал турніру.

Українці зробили вагому заявку на перемогу ще в першому таймі. На 5-й хвилині матчу точним ударом відкрив рахунок Мякушко, а перед перервою подвоїв перевагу українців Караваєв. На початку другого тайму голом відзначився Яковенко, а на 64-й хвилині Месхія довів рахунок до розгромного. Остаточний рахунок у матчі  на останній хвилині гри встановив Іванко.

У півфіналі молодіжна збірна України зіграє з командою Литви, яка в серії пенальті обіграла Таджикистан з рахунком 4:2 (основний час матчу завершився внічию 1:1).

Нагадаємо, українська команда завершила груповий раунд Кубка Співдружності зі стовідсотковим результатом, вигравши всі три матчі і при цьому не пропустила жодного голу.