Молодіжна збірна України вийшла у фінал Кубка Співдружності

25.01.2013, 16:34
Молодіжна збірна України вийшла у фінал Кубка Співдружності - Фото

Команда Сергія Ковальця пропустила перший гол на турнірі, який ледь не коштував їм місця у фіналі

Молодіжна збірна України вийшла у фінал Кубка Співдружності, обігравши в півфінальному матчі команду Литви з рахунком 2:1.

Українці першими пропустили вже на 5-й хвилині матчу. Голкіпер Шевченко невдало відбив м'яч прямо на Накрошіуса, який спокійно переправив його вже в порожні ворота. Цей гол став першим пропущеним для нашої команди на турнірі.

Підопічні Сергія Ковальця кинулися відіграватися і створили кілька гострих моментів. Самим небезпечним був удар Караваєва, після якого м'яч пройшов у сантиметрах від штанги.

Другий тайм також почався з атак нашої команди, а Ковалець провів відразу три заміни, випустивши в атаці свіжих футболістів. Литовцям довго вдавалося вдало оборонятися, але українці збільшували тиск на ворота суперника, і це принесло результат. На 68-й хвилині Яковенко увірвався в штрафну, де його проти правил зупинив Мешкініс. Суддя призначив пенальті і вилучив литовця. 11-метровий чітко реалізував Бабенко.

Українці не хотіли доводити справу до серії пенальті, а тому не зменшували обертів і за п'ять хвилин до кінця матчу забили другий гол. Тащі класною передачею знайшов у штрафному Яковенка, і той з кількох метрів відправив м'яч у сітку воріт.

У неділю збірна України зіграє у фінальному матчі з переможцем пари Росія - Білорусь.