Молодіжна збірна України виграла групу на Кубку Співдружності

22.01.2013, 13:23
Молодіжна збірна України виграла групу на Кубку Співдружності - Фото

Наша команда здобула перемоги у трьох матчах і жодного разу не пропустила

22 січня в третьому матчі групового турніру Кубка Співдружності молодіжна збірна України (U-21) здобула впевнену перемогу над командою Туркменістану з рахунком 5:0.

Українська збірна вирішила всі питання про переможця матчу ще в першій половині зустрічі. Протягом півгодини гри нападаючий донецького "Металурга" Віталій Іванко оформив дубль. Півзахисник київського "​​Арсеналу" Олександр Філіппов забив Туркменістану третій м'яч перед свистком на перерву, повідомляє офіційний сайт ФФУ.

У другому таймі форвард київської "Оболоні" Юрій Яковенко засмутив голкіпера туркменської збірної на 52-й хвилині, додавши до власного голового активу ще один точний удар за сім хвилин до кінця поєдинку.

Таким чином, молодіжна збірна України, набравши дев'ять очок у трьох матчах і не пропустивши жодного м'яча, виграла групу С, вийшла до чвертьфіналу, де буде представлена ​​під №1 рейтингу турніру.