Молодіжна збірна України розгромила шведів в офіційному матчі

01.06.2012, 10:39
Молодіжна збірна України розгромила шведів в офіційному матчі - Фото
Автор дубля у ворота Швеції Пилип Будковський. Фото Федерації футболу України

Молодіжна команда показала національній збірній приклад того, як потрібно грати зі шведами

Молодіжна збірна України (U-21), очолювана Павлом Яковенком, в четвер на київському стадіоні "Оболонь-Арена" розгромила лідера другої відбіркової групи ЧЄ-2013 команду Швеції. Після вчорашньої перемоги українська "молодіжка" значно підвищила шанси на вихід у фінальну частину турніру.

З перших хвилин українці притиснули шведів до їхніх воріт, створивши гольовий момент вже на 11-й хвилині. Полтавчанин Роман Безус, якого сватають в київське Динамо, виклав м'яч Пилипу Будковському, але той не зміг переграти захисника.

Будковський продовжував атакувати і домігся свого на 17-й хвилині, результативно замкнувши головою подачу з середини поля. Не встигли гості відійти від першого удару, як київський "канонір" Андрій Богданов завдав їм другий - 2:0.

Третій м'яч українці забили в середині першого тайму - все той же Будковський знову головою невідпорно пробив після класної подачі Віталія Каверіна - 3:0. З цим рахунком команди пішли на перерву.

У другій "сорокап'ятихвилинці" підопічні Яковенка діяли не менш агресивно, і незабаром рахунок став розгромним - четвертий м'яч у ворота шведів забив Євген Шахов. Втім, як виявилося, 4:0 - не межа України в цьому матчі. Все той же Шахов в черговий швидкій атаці збільшив і без того тотальну перевагу українців, сильно пробивши на 84-й хвилині з меж штрафної. Шостий і останній м'яч у ворота вкрай знесилених шведів забив захисник київського Динамо Темур Парцванія.

Підсумковий рахунок зустрічі - 6:0. Голкіпер київської Оболоні Ігор Березовський, який захищав ворота збірної України в цьому матчі, залишився "сухим", а в цілому збірна після цієї перемоги всього на п'ять очок відстає від словенців і скандинавів, які, до того ж, провели на гру більше.