Молодіжна збірна України зіграла внічию з Англією на Євро-2011

16.06.2011, 10:45
Молодіжна збірна України зіграла внічию з Англією на Євро-2011 - Фото

Молодіжна збірна України зіграла внічию 0:0 з командою Англії у матчі другого туру групового раунду чемпіонату Європи, що проходить цими днями у Данії. Тепер для виходу до 1/2 фіналу синьо-жовтим треба обігравати в останньому турі іспанців. Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Головний тренер українців Павло Яковенко обіцяв зміни у стартовому складі, але мало хто міг передбачити, що з перших хвилин на полі з'являться відразу п'ятеро футболістів, що почали зустріч з чехами на лавці запасних. Замість травмованого Тараса Степаненка на позиції опорного півзахисника виявився Олег Голодюк, а з гравців атакуючого плану місце в "основі" зберіг лише Євген Коноплянка, що змістився з центру поля на лівий фланг.

З самого початку команди включили повні оберти, і вже на сьомій хвилині Денис Гармаш завдав перший удар убік воріт Френсіса Філдінга, але під м'яч вчасно стрибнув захисник. Наступним голкіпера британців перевірив Коноплянка. Філдінг невдало відбив м'яч перед собою, але Максим Білий, що набігав праворуч, до нього не добрався.

Незабаром після цього українці встановили контроль над м'ячем, однак, крім як зі "стандартів", створити небезпеку у них не виходило. Пару разів гостро навішував Коноплянка, а з штрафного метрів з 25 сильно, але неточно пробив Ярослав Ракицький. Однак у зустрічі рівних суперників в одні ворота гра йти не могла, і на 33-ій хвилині про себе заявив Деніел Старрідж. Форвард "Челсі", що відіграв останню половину сезону в "Болтоні", зважився на далекий удар, яким струснув поперечку воріт українців.

Зворотною стороною швидкої контактної гри стала велика кількість фолів і, як наслідок, жовті картки. Три з них ще до перерви отримали підопічні Яковенка. У кінцівці тайму англійці виграли потенційно небезпечний штрафний, але навіс у Джордана Хендерсона не вийшов. Зате щільним на 48-ій хвилині вийшов постріл зі "стандарту" у Старріджа - Антон Каніболоцький зафіксував м'яч у правої від себе штанги.

Услід за цим з боку синьо-жовтих пішла п’ятихвилинка активності, хоч виграти від цього могли англійці. Старрідж зі своєї половини поля далеким пасом закинув м'яч за спини захисникам, Денні Уелбек був першим на м'ячі, але в умовах щільної опіки удар змазав. З дистанції воротам Коніболоцького загрожував все той же Старрідж і Майкл Менсьен.

Обидва наставники, очевидно, були не дуже задоволені діями гравців в атаці і освіжили передню лінію. У британців з'явилися Скотт Синклер і Хенрі Ленсбері, а Яковенко кинув у бій Андрія Ярмоленка. Чим менше залишалося часу до кінця зустрічі, тим більше команди нервували. Гармаш вирішив перевірити Філдінга здалеку - воротар невпевнено, але все-таки відбив удар у ближній кут.

Незабаром на полі з'явився і форвард київського "Динамо" Роман Зозуля. На 73-ій хвилині він бив з району 11-метрової позначки - не повезло. У схожій ситуації погано зіграв і Синклер. Суперники до останнього шукали щастя в атаці, прагнучи вирвати перемогу, але все було марно. Каніболоцький парирував постріли Старріджа і Уелбека, тоді як Філдінг не дозволив відрізнитися Зозулі.