RU

Михайличенко: "Динамо" не заслуговувало поразки в Порту

25.10.2012, 09:35
Михайличенко:
34dc143bcbd7dde3f7a52fefef07ccb0.jpg
Виконуючий обов'язки головного тренера "Динамо" Олексій Михайличенко заявив, що його команда не заслуговувала поразки у вчорашньому матчі Ліги чемпіонів з "Порту" і визнав, що до такого результату призвели індивідуальні помилки гравців.

"Хочу сказати, на мій погляд, гра вийшла цікавою й змістовною. Що стосується командних дій, результат це не підтвердив, але тактика на гру була обрана такою, щоб добитися результату. Не роблячи глибокого аналізу наших дій, саме індивідуальні помилки призвели до того, що ми не можемо говорити про позитивний результат. Наше турнірне становище ускладнилося, але попереду дві домашні гри з головними фаворитами за вихід з групи. Будемо готуватися, граючи в такому інтенсивному графіку, потрібно вміти психологічно перебудовуватися на наступну зустріч. Ми не заслуговували сьогодні поразки, для мене це абсолютно ясно. "Динамо" не дозволило зіграти "Порту" в притаманний йому гострий атакуючий футбол. За всю гру у суперника було чотири удари по воротах - це майже 100% реалізація. Тут потрібно говорити про сильні індивідуальні діїгравців "Порту". Але мали місце і помилки наших футболістів. Все це не дозволило досягти результату, який би ми вважали сприятливим ", - сказав Михайличенко, слова якого наводить офіційний сайт "Динамо".

Тренер також зазначив, що причиною помилок динамівських захисників стала фізична та психологічна втома гравців після низки матчів за клуб і збірну. "Були присутні індивідуальні помилки. Ті навантаження, які випали на наших основних гравців захисту, і в клубі, і в збірній, і, не маючи варіантів надати відпочинок, на сьогоднішній момент їх готовність і фізична, і психологічна далека від оптимальної. Нам не вистачило концентрації уваги. Від дисципліни багато в чому залежить успіх. Навіть при 0:1 у нас не було різнобою, гра йшла за нашим сценарієм. Ми двічі відігравалися, а в третій раз це зробити це не вийшло. "Порту" грамотно "згасило" гру, перешикувалося . За винятком лише створених нами напівмоментів зі стандартних положень. Ми не грали на нічию, але в певний момент були допущені помилки. "Порту" не влаштовувала нічия, вони на 100% використовували наші помилки", - сказав він.

Нагадаємо, матч третього туру групового раунду Ліги чемпіонів "Порту" - "Динамо" з рахунком 3:2.

Результати всіх матчів середи дивіться тут
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини