"Металіст" виграв групу Ліги Європи

23.11.2012, 10:01

Харків'яни вперше у своїй історії обіграли "Байєр" і завоювали перше місце в квартеті

Харківський "Металіст" з рахунком 2:0 обіграв вдома леверкузенський "Байєр" у матчі п'ятого туру групового раунду Ліги Європи-2012/2013 і достроково забезпечив собі перше місце в групі К.

Перший тайм команди провели в спокійному темпі і лише перед самою перервою створили кілька небезпечних моментів. Спершу Фернандес сильно бив під поперечку, і Горяїнову насилу вдалося перевести м'яч у каркас воріт, після чого Вільягра вибив на кутовий. Харків'яни відповіли найнебезпечнішим ударом Шав'єра з кількох метрів, але воротар "Байєра" в ефектному стрибку відвів загрозу від своїх воріт.

"Металіст" повів у рахунку на початку другого тайму. Крістальдо після відмінного пасу з глибини від Торсільері реалізував вихід сам на сам, відкривши рахунок у матчі і забивши перший гол "Металіста" в історії протистояння з леверкузенцями.

Після забитого м'яча "Металіст" віддав ініціативу "Байєру" і став діяти в улюбленій манері - на контратаках. Харків'яни досить упевнено оборонялися, а за п'ять хвилин до кінця гри забили другий м'яч - відзначився Клейтон.

Незалежно від результату матчів заключного туру, "Металіст" гарантує собі підсумкове перше місце в групі К.

Металіст - Байєр 2:0