"Металіст" не зміг обіграти любителів перед матчем з "Ньюкаслом"

11.02.2013, 14:39

Команди забили по голу на початку першого тайму і більше рахунок на табло не змінювався

Харківський "Металіст", який в Англії готується до поєдинку 1/16 Ліги Європи проти "Ньюкасла", провів товариський матч з командою "Уїтлі Бей", яка виступає в першому дивізіоні Північної Футбольної ліги, де грають напівпрофесійні і любительські команди.

Господарі відкрили рахунок на 12-й хвилині гри в чисто англійській манері. Після подачі кутового Скроггінсу вдалося проштовхнути м'яч у сітку. "Металіст", щоправда, швидко відігрався - на 18-й хвилині Марлос точним ударом відновив статус-кво. Як виявилося, гол бразильця став останнім у матчі.

"Металіст" намагався вийти вперед, але цьому заважала і вітряна погода, і самовідданість гравців "Уїтлі Бей", і навіть штанга воріт суперника, яка прийняла на себе удар головою у виконанні Березовчука у другому таймі.

"Уїтлі Бей" - "Металіст" 1:1

"Металіст" (склад на перший тайм): Горяїнов, Вільягра, Торсігльєрі, Папа Гуйє, Краснопьоров, Торрес, Едмар, Хав'єр, Вілліан, Марлос, Жажа
"Металіст" (склад на другий тайм): Дишленкович, Обрадович, Торсігльєрі, Березовчук, Азацький, Шелаєв, Шарпар, Краснопьоров, Вілліан, Бланко, Крістальдо
Голи: Скроггінс, 12 - Марлос, 18

Нагадаємо, матч 1/16 фіналу Ліги Європи "Ньюкасл" - "Металіст" відбудеться 14 лютого в Англії. Початок гри о 22:05 за Києвом, пряма трансляція на ТК Футбол.