"Металіст" зіграв внічию із "Зенітом"

28.01.2011, 18:00

Харківський "Металіст" на тренувальному зборі в ОАЕ провів контрольний поєдинок з пітерським "Зенітом" і зіграв внічию 1:1.

Рахунок у матчі був відкритий на 44-ій хвилині першого тайму. Фініньо збив у своїй штрафній

Рахунок у матчі був відкритий на 44-ій хвилині першого тайму. Фініньо збив у своїй штрафній Іонова і рефері призначив пенальті у ворота "Металіста". Лазович точно пробив у лівий від воротаря кут. Харків’яни зуміли відігратися за дві хвилини до кінця гри. Затяжна атака завершилася голом Пшеничних.

"Металіст" - "Зеніт" 1:1
"Металіст"
(перший тайм): Дишленкович, Фініньо, Пшеничних, Обрадович, Бордіян, Валяєв, Едмар, Хавьєр, Бланко, Тайсон, Крістальдо.
"Металіст" (другий тайм): Старцев - Фініньо, Пшеничних, Обрадович, Бордіян, Шелаєв, Шарпар, Хавьєр, Олійник, Тайсон, Кристально (Пищур, 74)
Голи: Пшеничних, 88 - Іонов, 44 (з пенальті)

Футбол: добірка новин>>>