"Металіст" мінімально обіграв "Омонію"

20.08.2010, 09:50

Харківський "Металіст" з рахунком 0:1 обіграв кіпрську "Омонію" у першому матчі раунду плей-офф Ліги Європи - 2010/2011. Гра відбулася в Нікосії.

Харків'яни активніше почали поєдинок, розраховуючи забити швидкий м'я

Харків'яни активніше почали поєдинок, розраховуючи забити швидкий м'яч, але господарі спокійно витримали натиск і почали створювати свої моменти. Спочатку Алонефтіс забарився з ударом, знаходячись в забійній позиції, потім Констянтину не зумів як слід пробити з лінії воротарського майданчика після подачі кутового.

Втративши свої моменти, господарі поля пропустили гол на 24-й хвилині. Марко Девіч отримав пас на лінії штрафного і хорошим ударом відправив його у верхній кут воріт. Через декілька хвилин Девіч міг оформити дубль, але з декількох метрів не влучив у ворота після подачі кутового.

Другий тайм обидві команди почали не поспішаючи. Потрібно сказати, що на Кіпрі команди грали при дуже спекотній погоді і рефері навіть кілька разів зупиняв гру, щоб футболісти могли перепочити і попити води. На 69-й хвилині господарі ледве не зрівняли рахунок, але м'яч після удару Констянтину влучив у поперечку.

Що більше часу проходило у грі, то важче доводилося футболістам. Господарі поля вже фізично не могли йти уперед, а харків'ян рахунок цілком влаштовував і в атаку вони не рвалися. Проте, вже у доданий час "Металіст" міг практично зняти всі питання про переможця цієї пари, але Воробей з кількох метрів не влучив у ворота.

Гра у відповідь відбудеться в Харкові за тиждень.

Футбол: добірка новин>>>