RU

Менеджер Повєткіна: Ми готові до бою з Кличком у Москві

13.01.2012, 17:24
Менеджер Повєткіна: Ми готові до бою з Кличком у Москві - Фото
Фото: ЕРА
Менеджер Володимир Хрюнов розповів про перспективи проведення поєдинку між "регулярним" чемпіоном WBA росіянином Олександром Повєткіним і чемпіоном IBF/WBO/WBA/IBO/The Ring українцем Володимиром Кличком.

"До бою з Кличком ми готові вже зараз. Якщо у команди Кличка є бажання, то для його проведення нехай зв'яжуться з нашим промоутером. Дуже хочу, щоб цей поєдинок пройшов у Москві. Нещодавно спілкувався з однією людиною з Ізраїлю, яка сказала наступне: "Для багатьох жителів колишнього СРСР Клички є символом тієї могутньої й сильної держави, яка здобуває перемогу на спортивних аренах світу". Це два спортсмени, які об'єднали пояси всередині однієї родини. Вони зробили прорив, і дійсно є прикладом для наслідування. Дуже хочеться побачити Повєткіна в бою з одним з братів", - сказав Хрюнов, слова якого наводить sportbox.ru.

Хрюнов також зазначив, що хотів би домовитися з Кличком, не доводячи справу до торгів. "На мій погляд, цей бій повинен пройти в Москві, в столиці колишнього СРСР. Не бачу іншого місця для його проведення. З'їдуться люди з усіх колишніх союзних республік, перші особи, і т.д. Важко уявити більш значну спортивну подію для жителів колишнього СРСР, ніж бій Повєткін-Кличко", - зазначив він.

Нагадаємо, бій Кличко - Повєткін зривався вже двічі, причому обидва рази з вини "Російського Витязя".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини