RU

Іменами Бубки й Кличка назвали станції лондонського метро

06.04.2012, 16:38
Іменами Бубки й Кличка назвали станції лондонського метро - Фото
343f89b50f5d7471e045b5f0e84095d7.jpg
Прізвища відразу дев'яти видатних українських спортсменів нанесені на карту лондонського метрополітену. Оригінальний путівник по підземці, в якому кожна станція носить ім'я видатного олімпійця, запропонують гостям Олімпіади-2012.

Як повідомляє інфоцентр Україна-2012, іменами олімпійських чемпіонів названа кожна з 361 станцій. Кожна лінія туристичного метро присвячена окремим олімпійських дисциплін. Україна представлена ​​дев'ятьма спортсменами.

Гостей з Північно-Заходу Лондона зустріне початкова станція "легкоатлетичної" лінії імені рекордсмена світу у стрибках з жердиною Сергія Бубки. На паралельній лінії - станція метальника молота Юрія Сєдих, рекорд якого 25-річної давності (86,74 м) не побитий досі.

Найбільше наших співвітчизників, які представляли раніше СРСР, на гімнастичній лінії. Сівши на поїзд на станції "Людмили Турищевої", проїхати "Віктора Чукаріна" і "Ларису Латиніну", можна з однією пересадкою дістатися до "Валерія Борзова". До Тауерського мосту зручніше їхати через станцію імені "Володимира Куца". Вона - вузлова, і звідси пряма дорога до набережної Темзи, де знаходяться зупинки "Володимира Кличка" та "Олександра Медведя". А до південних воріт британської столиці вас приведе зупинка "Валентин Манкін".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини