RU

Медалі Олімпіади-2012: лідер - США, Україна - 14-а (таблиця)

13.08.2012, 14:04
Медалі Олімпіади-2012: лідер - США, Україна - 14-а (таблиця) - Фото
Фото: ЕРА

12 серпня завершилися ХХХ Літні Олімпійські ігри в Лондоні, де спортсмени з усього світу протягом двох тижнів розіграли 302 комплекти нагород.

Медалі Олімпіади-2012 виграли спортсмени 85 країн, а в Іграх взяли участь 204 команди. Вперше медаль Олімпіади виграв спортсмен з Уганди, причому відразу золоту. Також золото відвезли на батьківщину спортсмени з Багам, Гренади і Алжиру. Водночас родоначальники Олімпійських ігор греки виграли лише дві бронзові нагороди.

Лідером
командного заліку Олімпіади-2012 стала збірна США, яка стала єдиною командою, якій підкорився рубіж в сто нагород. На рахунку американців 46 золотих і по 29 срібних і бронзових медалей.

Другою стала збірна Китаю, яка довгий час лідирувала в заліку, але в підсумку таки програла і в кількості золотих медалей, і в загальній кількості нагород.

Третє місце посіла господиня Олімпіади-2012 - збірна Великобританії, спортсмени якої завоювали 65 медалей, майже половина з яких - найвищого гатунку.

1_k_pre.jpg

Щоб збільшити, натисніть на зображення

Збірна Росії перевершила досягнення чотирирічної давності, вигравши в Лондоні 82 медалі. Щоправда, в кількості золотих нагород росіяни поступилися британцям, а тому посіли четверте місце в загальнокомандному заліку.

Збірна України
з 20 медалями посіла 14-е місце - між командами Нідерландів та Куби, причому голландці обійшли нас тільки по більшій кількості срібла.

КОМАНДНИЙ ЗАЛІК ОЛІМПІАДИ-2012 - ПОВНА ВЕРСІЯ ТАБЛИЦІ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини