Матч "Дніпро" - "Металіст" дограють 4 грудня

22.11.2013, 15:49
Матч
"Дніпро Арена" занурилася в пітьму після першого тайму

Центральний матч 12-го туру був перерваний вчора на початку другого тайму через відсутність освітлення на стадіоні "Дніпро Арена"

Матч 12-го туру чемпіонату України "Дніпро" - "Металіст", який був перерваний після першого тайму, дограють 4 грудня. У цей день команди продовжать матч о 20:00. Про це повідомляє прес-служба Прем'єр-ліги.

Нагадаємо, центральний матч 12-го туру Прем'єр-ліги "Дніпро" - "Металіст" був перерваний вчора на початку другого тайму через відсутність освітлення на стадіоні "Дніпро Арена". У підсумку арбітр вивів команди з поля, а надалі делегат матчу прийняв рішення скасувати гру. На момент зупинки "Дніпро" вів у рахунку 2:0.