RU

Матчі Євро-2012 покаже "Перший національний"

18.09.2009, 14:51

УЄФА повідомив про укладення ексклюзивної угоди з Національною телекомпанією України (НТКУ) на висвітлення матчів чемпіонату Європи з футболу 2012 року на території України. Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.

НТКУ буде забезпечувати висвітлення чемпіонату із загальнодоступного телебачення. У пакет входять права на прямі трансляції усіх матчів першості і оглядові програми, які також будуть доступні в Інтернеті і на мобільних платформах. Крім цього, НТКУ займеться інтенсивною популяризацією чемпіонату до початку фінальної стадії за допомогою випуску спеціальних тематичних передач і тележурналів.

Генеральний секретар УЄФА Девід Тейлор прокоментував операцію таким чином: "УЄФА радий вітати НТКУ серед членів ексклюзивної групи офіційних мовних компаній Євро-2012. НТКУ є лідером у своїй галузі на території України, і УЄФА з нетерпінням чекає можливості спільного розвитку унікального досвіду роботи з українською телеаудиторією. Так раннє висновок укладення угод з компаніями з обох країн, які приймуть фінальну стадію, буде вигідним для популяризації турніру".

Раніше УЄФА оголосив про укладення угоди з польською компанією "Telewizja Polska SA".

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини