RU

Марангос готовий довести, що Україна і Польща "купили" Євро-2012

28.10.2010, 13:35
Марангос готовий довести, що Україна і Польща
e394a7ef4800e75b4f49e75916f8a308.jpg

Марангос готовий довести, що Україна і Польща "купили" Євро-2012
Колишній член футбольної федерації Кіпру Спірос Марангос заявив, що у нього є докази підкупу чиновників УЄФА представниками України і Польщі з метою отримання права на проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

"Перед 18-м квітня 2007-го року, в день голосування, я помітив, що відбувається щось недобре. Я знав, що Григорій Суркіс (президент Федерації футболу України - ред.) збирається отримати Чемпіонат Європи будь-якими шляхом, так що став спостерігати за всім уважніше. Є три свідки. Один стежив за людьми, які були учасниками операції, інші можуть підтвердити грошові суми, виплачені після голосування у Кардіффе", - сказав Марангос, якого цитує football.ua.

За його словами, у справі фігурували чотири члени УЄФА. Один із них отримав 3,15 мільйона євро, три - по 2 мільйона євро. "Знаю, що в Німеччині кажуть і про п'ятого "учасника", але у мене немає доказів. У мене на руках є три документи, що підтверджують мої слова, але буде досить і одного, аби почати розслідування. Я не боюся і готовий йти до кінця. Але я переживаю за дружину, дітей, друзів, свідків, адвокатів і навіть за журналістів", - заявив Марангос.

Нагадаємо, раніше німецька газета "Sueddeutsche Zeitung" опублікувала статтю, в якій С.Марангос стверджував, що п'ять членів виконкому УЄФА отримали від України і Польщі хабара у розмірі 11 млн. євро.

В УЄФА відразу відреагували на ці обвинувачення, назвавши їх безпідставними. 27 жовтня представники УЄФА оголосили про те, що ініціюють розгляд судової справи проти С.Марангоса.

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини