RU

Марія Шарапова - найбагатша спортсменка світу

23.07.2008, 12:15

Російська тенісистка Марія Шарапова стала першою у списку найбагатших спортсменок, складеному американським часописом "The Forbes".

За останній рік М. Шарапова заробила $26 мільйонів. Друге та третє місця у рейтингу займають американські тенісистки сестри Серена та Вінус Уільямс, що заробили відповідно $14 та $13 мільйонів.

На четвертій позиції - колишня перша ракетка світу, що недавно завершила кар'єру Жюстін Енен з Бельгії. Її заробіток становив $12,5 мільйона. Місця з п'ятого по сьоме займають гольфістки: американка Мішель Уай, Анніка Соренстам із Швеції та Лорена Очоа з Мексики, що заробили відповідно 12, 11 та 10 мільйонів доларів. Далі у десятці найбагатших спортсменок автогонщиця Даніка Патрік з США ($7 мільйонів), перша ракетка світу сербка Ана Іванович ($6,5 мільйона), американська гольфістка Паула Крімер ($6 мільйонів).

Таким чином, у рейтингу найбагатших спортсменок домінують тенісистки та гольфістки. Як зазначає видання, футболісткам та баскетболісткам ще дуже далеко до заробітків Девіда Бекхема та Леброна Джеймса.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини