RU

Мануель Чарр подав протест на результат бою з Віталієм Кличком

11.09.2012, 16:56
Мануель Чарр подав протест на результат бою з Віталієм Кличком - Фото
Фото: ЕРА
Команда німецького боксера Мануеля Чарра подала офіційний протест у WBC щодо вирішення рефері про зупинку бою з Віталієм Кличком, який відбувся 8 вересня в Москві. За підсумками бою Кличко отримав дострокову перемогу після того, як лікар, оглянувши розсічення Чарра, вирішив зупинити бій.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, Кличко переконаний у правильності рішення лікаря і закликає дочекатись рішення WBC з цього питання. "Я так само був розчарований, як і Чарр, тому що бій не був продовжений. Я хотів би виграти цей бій справжнім нокаутом, щоб потім не було ніяких питань, хто виграв це бій. Але так сталося - розсічення і дуже велике, десь 4-5 см", - сказав він.

На думку Кличка, подача апеляції Чарра пояснюється, в першу чергу, його бажанням утримати увагу до себе: "Коли Чарр потрапляв в об'єктиви камер, він робив усе, щоб його помітили. І його помітили, і на сьогоднішній день він вживає всі дії, щоб утримати цю увагу як можна далі. Я впевнений, що якщо у нього буде бажання, він ще зможе боксувати за звання чемпіона світу, але порівнювати цей бій, наприклад, з боєм з Льюїсом ми не можемо, тому що у нього я виграв за очками" .

Досьє на Віталія Кличка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини