RU

Міста не отримують достатнього фінансування до Євро-2012

03.10.2008, 17:20

Повільні темпи підготовки міст, які приймуть чемпіонат Європи з футболу 2012 року пов'язані з недостатнім фінансуванням із державного бюджету і відмовою в наданні пільг місцевим бюджетам. Про це заявив народний депутат від Партії регоінів Віктор Корж в ексклюзивному коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ.

"Якщо говорити про міста, то міста обіцяних грошей від уряду не отримали і пільг з місцевих податків також. Це дуже затримує їхню підготовку до Євро-2012. Мій прогноз такий: при такому підході до питання Євро-2012 або втратимо взагалі, або отримаємо участь у цьому турнірі в парі міст і, швидше, це будуть Харків і Донецьк, які підготуються і зможуть прийняти матчі", - зазначив В. Корж.

За його словами, уряд загалом профінансував підготовку Євро-2012 в 2008 році на 10 % від обіцяного. "Може зараз вже 12 %, але порядок цифр не змінився. Так про які позитивні зрушення в підготовці може йтися, якщо фінансування відповідних робіт у містах має такий вигляд: Одеса - 0,3 %, Львів - 0,06 %, Дніпропетровськ - 11 %, Харків - 0,02 %. Трохи краща ситуація в столиці - рівень фінансування підготовки до чемпіонату становить 29 %, але все одно це суттєве відставання від строків, передбачених UEFA. Про що можна говорити, якщо я як народний депутат досі не можу побачити генерального плану підготовки до Євро-2012 на рік, який вже закінчується", - наголосив він.

Крім того, В. Корж зазначив, що демонтаж ТРЦ "Троїцкий" знову припинено, так само як і не виділена земельна ділянка, обіцяна його власникам. "Я абсолютно не розділяю оптимізму уряду щодо НСК "Олімпійський", адже при нинішніх підходах, здавання цього об'єкта у встановлені строки - не більше, ніж "маніловщина". Щоб вписатися в строки UEFA, необхідно вже сьогодні освоювати в місяць не менше 100 мільйонів гривень. В умовах відсутності проекту реконструкції і необхідних коштів ми навряд чи зрушимо з мертвої точки, тому Україну може чекати міжнародний скандал. Адже відсутність повноцінного стадіону в столиці у встановлені строки взагалі може поставити під сумнів проведення чемпіонату", - зазначив В. Корж

Нагадаємо, 28 вересня на засіданні Виконавчого комітету Європейського футбольного союзу (UEFA) в Бордо прийнято рішення, згідно з яким Україна і Польща зберігають за собою право організаторів чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Підготовка до Євро-2012>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини