Льюіса Хемілтона визнали найкращим гонщиком 2008 року

08.12.2008, 12:28

Чемпіон світу з автоперегонів у класі "Формула-1" Льюіс Хемілтон отримав нагороду "Гонщик року" на традиційній щорічній церемонії вручення нагород тижневика "Autosport".

Як повідомляє

Як повідомляє "F1news", виступаючи на церемонії, чемпіон світу сказав, що відчуває гордість за те, як складалася його кар'єра, адже лауреатом престижної премії він став вже другий рік поспіль.

На це звання також номінувалися: Феліпе Маса, Роберт Кубіца, Кімі Райкконен і Фернандо Алонсо.

Нагадаємо, британський автогонщик Л. Хемілтон став чемпіоном "Формули-1" 2008 року, зайнявши 5-е місце на Гран-прі Бразилії. Гонку виграв Ф. Масса з "Ferrari", який у підсумку відстав від чемпіона всього на один бал.

Формула-1: підбірка новин>>>